NextNext YE-22020 D2 HD 22
NextNext YE-22020 D2 HD 22
NextNext YE-22020 D2 HD 22

Next YE-22020 D2 HD 22'' 55 Ekran Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon

Marka : Next

Ürün Detayları

Next YE-22020 D2 HD 22" 55 Ekran  Dahili Uydu Alıcılı LED Televizyon


Özel Televizyon İzleme Deneyimi

Boyutları ile birlikte her türlü alanda televizyon izleme deneyimi sunan ürün, dahili uydu alıcısı, canlı renkleri, kolay kullanımı gibi özellikleri ile birlikte televizyon izleyebilmenizi daha kolay ve pratik bir hale getiriyor. Şık ince çerçeve tasarımı ise görüntülerin daha gerçekçi olmasını sağlıyor.


Çoklu Bağlantı Seçenekleri

Çoklu bağlantı seçeneklerine uygunluğu ile farklı elektronik cihazlar ile uygun kablolar sayesinde kolayca bağlantı yapabilmeyi mümkün hale getiriyor. Bilgisayar bağlantısı yapmayı sağlayan girişi sayesinde, bilgisayarınızdaki görüntüleri pratik ve zahmetsiz şekilde ekrana yansıtabilirsiniz.


Canlı Renk Kalitesi

Canlı renk kalitesi sayesinde ekrana yansıyan tüm görüntülerde en ideal görüntüleri almanıza imkân vermektedir. 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğü ile birlikte ekrana yansıyan görüntülerdeki tüm ayrıntıları rahatlıkla görebilir ve hiçbir detayı gözden kaçırmazsınız.Binlerce Kanalı Kolayca İzleyin

Dahili uydu alıcısı başka uydu alıcıları ya da anten gibi uğraşlar vermenize gerek bırakmayarak, yerli ve yabancı toplamda binlerce kanalı kolayca izlemenizi sağlıyor. Bu sayede istediğiniz her yerde kanalları kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.


Gelişmiş Ses Çıkışı

Görüntüde sunduğu yüksek kaliteyi aynı şekilde dahili çift hoparlör sistemi ile birlikte ses açısından da sunan ürün, böylece görüntünün kalitesinin yanında seslerin de daha gerçekçi bir izleme deneyimi yaşatmasını sağlamaktadır.


Kolay Kurulum Basit Arayüz

Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için kolay kurulum ve basit arayüz seçenekleri sunan ürün, gerekli ayarlamaların anlaşılır menü seçenekleri ile mümkün olmasını sağlıyor. Güçlü yazılımı sayesinde kanal geçişlerinde de hız sunan televizyon, böylece eğlencenizi en iyi hale getiriyor.