Philips SHB2515BK Upbeat TrueWireless Bluetooth Kulaklık

Marka : PHILIPS
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺999,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺649,00(KDV Dahil)
:

  Philips Upbeat 2515BK/10 Kablosuz Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Siyah

  Melodiler peşi sıra gelsin
  6 mm sürücülü/arkası kapalı
  Bluetooth®
  Siyah
  Kutu, 100 saatlik oynatma süresi veya konuşma süresi sunar
  Cebinizde birden fazla şarj imkanı ile yola çıkın. Tamamen dolu şarj kutusu ile başlayın ve 100 saate kadar oynatma süresi kazanın. Kutu ile yapılan tek seferlik şarjın süresi yaklaşık 1,5 saattir ve yaklaşık 5 saat oynatma süresi ya da konuşma süresi sağlar.

  Dahili 3350 mAH power bank'e sahip taşınabilir şarj kutusu
  Asla şarjsız kalmayın. Dahili 3350 mAH power bank'e sahip şarj kutusu hem kulaklığınızı hem de telefonunuzu şarj eder. Akıllı cihazınızı USB bağlantı noktasıyla kutuya bağlamanız yeterli.

  Yumuşak silikonlu kanat uçları. Güvenli ve rahat
  Sıkıca oturan, hafif tasarım sayesinde en sevdiğiniz şarkıları mükemmel rahatlıkta dinleyebilirsiniz. Yumuşak kauçuk kanat uçları, kulağınızın dış kısmındaki kıvrıma sıkıca oturur. Değiştirilebilir kauçuk kulaklık uçları sayesinde kulağınızın içine en iyi şekilde yerleştirebilir ve hiçbir ritmi kaçırmazsınız.

  6 mm neodimyum akustik sürücüler. Mükemmel ses, güçlü bas
  6 mm neodimyum akustik sürücüler mükemmel ses ve güçlü bas sunar. Oval şekilli akustik tüp, pasif gürültü yalıtımını en üst seviyeye çıkarır. Mono modu, çevrenizde olup bitenden haberdar olmak istediğinizde kulaklığı tek kulağınızda kullanma olanağı sunar.

  Akıllı eşleştirme. Bluetooth cihazınızı otomatik olarak bulun
  Kulaklığınız, kutudan çıkardığınız anda eşleştirmeye hazırdır. Eşleştirdikten sonra kulaklık, en son eşleştirilen cihazı hatırlar.

  Çok işlevli düğme. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edin
  Çok işlevli düğme sayesinde müziği ve aramaları kolaylıkla kontrol edin. Mevcut parçayı sevmiyor musunuz? Uzun basarak parçayı atlayın. Gelen aramayı reddetmek ve müzik dinlemeye devam etmek mi istiyorsunuz? Yalnızca düğmeye basmanız yeterli.

  Net ses sunan, yankı önleyici dahili mikrofon
  Artık telefonda konuşurken yankılar yüzünden rahatsız olmanıza gerek yok. Yankı engelleme özelliği, konuşmaların her zaman net bir biçimde duyulmasını sağlar.