LINKSYSLinksys WHW0302-EU 2.4GHz / 5GHz Tri-Band AC4400 2'li Kablosuz AC Router
LINKSYSLinksys WHW0302-EU 2.4GHz / 5GHz Tri-Band AC4400 2'li Kablosuz AC Router

Linksys WHW0302-EU 2.4GHz / 5GHz Tri-Band AC4400 2'li Kablosuz AC Router

Marka : LINKSYS
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺4.124,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.931,39(KDV Dahil)
:

VELOP TRİ-BAND İLE KUSURSUZ, TAM MUKAVEMETLİ MESH WİFİ DENEYİMİ

Kurulumu kolay ve her yere sığacak şekilde tasarlanan Velop, dakikalar içinde tam güçlü ağ WiFi özelliğini evinize getiriyor. Ultra hızlı performans sunan Velop mesh WiFi sistemi, birden fazla WiFi cihazını desteklemek için gereken performansı sunar. İnternete her tür ve boyutta en hızlı yolu sağlamak için Intelligent Mesh ™ Teknolojisini kullanır. WiFi ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak için çok çeşitli Velop ürünleri arasından seçim yapın.

SİZDEN ÖĞRENEN MESH WİFİ

WiFi ağ sisteminizi kurduğunuz andan itibaren Intelligent Mesh ™ Teknolojisi, Velop sisteminizi evinize uyarlamak için çalışmaya başlar.

Düğümler arasındaki sinyalin şeması

KENDİNDEN İYİLEŞTİRME

Birisi yanlışlıkla bir düğümü çıkarırsa, diğer düğümler gevşekliği toparlar.

Farklı kanallara erişen birkaç cihazın şeması

KENDİNDEN SEÇME

Yoğun bir WiFi ağında bile, Velop, cihazlarınız için en net kanalı nasıl seçeceğinizi bilir.


Bir kitaplıkta düğüm büyüt

HER YERE UYGUN TASARLANMIŞ

Her Velop düğümü, herhangi bir ev stili ve dekorla uyumlu, güzel ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Çoklu düğümler bir sistem olarak birlikte çalışır, böylece WiFi gereksinimleriniz genişlediğinden, ev tarzınızla koordine etmek için daha fazla düğüm ekleyin ve renkleri değiştirin.

Linksys Kalkanı

LİNKSYS SHİELD İLE BAĞLI YAŞAMINIZI KORUYUN

Linksys Shield ile ağınızı daha iyi kontrol edebilirsiniz ve ailenizi çevrimiçi güvenlik risklerine karşı koruyabilirsiniz. Ebeveyn Denetimleri'ne erişime sahip olacaksınız, böylece ailenizin bağlı yaşamını kolayca yönetebilir ve içeriği seçici bir şekilde filtreleyebilir, belirli aygıtlarda ekran zamanını yönetebilir ve hatta ailenizde interneti duraklatabilirsiniz.

Alexa ile çalışır

SES KONTROLÜ

Velop, size çeşitli kullanışlı sesli komutlara erişim sağlar. Örneğin, sanal asistanınıza sezgisel ses komutları vererek Konuk WiFi'yi sözlü olarak açıp kapatabilirsiniz.